KONST / Litografier / Färglitografi 10838153
nr 1083 8153
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Färglitografi, Curt Sjöberg (1911-1987), Trosa, 165/360, signerad, motivet: 35x26
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:46:01
100 kr
150 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr